Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/11/2019

Digital & Social Media Expert

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΧΑΡΙΛΑΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία στο χώρο του Web Design & digital Marketing αναζητά Digital & Social Media Expert

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Δημιουργία και προώθηση αναρτήσεων στα Social Media
  • Δημιουργία και σχεδιασμός Newsletters
  • Δημιουργία και έλεγχος διαφημιστικών λογαριασμών(Google Ads,Facebook Ads)
  • Reporting των Analytics και προτάσεις βελτίωσης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος σε παρόμοια θέση
  • Εμπειρία και διαχείριση social media