Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/06/2022

Στέλεχος Εξυπηρέτησης Πελατών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Α. Χατζόπουλος Α.Ε., ελληνική βιομηχανία παραγωγής εύκαμπτων υλικών συσκευασίας με 90 χρόνια εμπειρίας και ομάδα 430 εργαζομένων είναι μία από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες επιχειρήσεις του κλάδου στην Ευρώπη και αναζητά

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ για πλήρη απασχόληση αορίστου χρόνου.

Κύριες αρμοδιότητες
  • Διαχειρίζεται τις εισερχόμενες παραγγελίες μέσω email και τηλεφώνου
  • Παρακολουθεί την παραγωγική διαδικασία των παραγγελιών που διαχειρίζεται
  • Διασφαλίζει την επάρκεια των υλών για την εκτέλεση των παραγγελιών
  • Οργανώνει και παρακολουθεί τις αποστολές μέχρι την παράδοση των προϊόντων
  • Παρέχει υποστήριξη στο τμήμα πωλήσεων
  • Αναλαμβάνει τη διαχείριση των παραπόνων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών ή στις πωλήσεις
  • Άριστη γνώση Γερμανικών
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστο χειρισμό Η/Υ (MS-Office & ERP)
  • Εξαιρετική ικανότητα επικοινωνίας, προγραμματισμού, οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Ικανότητα εργασίας μέσα σε ομάδα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ιδιωτικό πρόγραμμα ασφάλισης ζωής και υγείας
  • Συνταξιοδοτικό πλάνο
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ασφαλές περιβάλλον πιστοποιημένο κατά ISO45001
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ετήσιο προληπτικό check-up
  • Συμμετοχή στην εταιρική τράπεζα αίματος
  • Δωρεάν γεύμα εντός της εταιρίας
  • Σχολικό βοήθημα και βράβευση αριστούχων για τα παιδιά των εργαζομένων
  • Δωροεπιταγές Χριστουγέννων και Πάσχα, δώρο γάμου και τοκετού
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον