Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/10/2021

Οδηγός Β' Κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στον κλάδο των επίπλων και έδρα στη Σίνδο, ζητά για μόνιμη εργασία οδηγούς με ερασιτεχνικό δίπλωμα οδήγησης για παραδόσεις εμπορευμάτων με οχήματα της εταιρείας.

Αρμοδιότητες

  • Παραλαβή και έλεγχος των εμπορευμάτων από τις αποθήκες της εταιρείας
  • Παράδοση των εμπορευμάτων στους πελάτες της εταιρείας
  • Μέριμνα για την ορθή χρήση των οχημάτων
  • Ευθύνη για τη συντήρηση των οχημάτων
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ερασιτεχνικό δίπλωμα οδήγησης.
  • Ευγένεια και ικανότητα επικοινωνίας
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Σταθερός μισθός με συνέπεια στη μισθοδοσία
  • Πλήρης απασχόληση, αορίστου χρόνου σύμβαση
  • 5ημερη εργασία