Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Τεχνικοί & Τεχνίτες κουφωμάτων αλουμινίου & pvc

Κατηγορία: Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΓΡΙΝΙΟ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Η Aluxal - Karachalios, κορυφαία εταιρεία στον τομέα της κατασκευής κουφωμάτων αλουμινίου, pvc και ηλεκτροστατικής βαφής στη Δυτική Ελλάδα, ενδιαφέρεται να καλύψει τις θέσεις Τεχνιτών για το κατασκευαστικό της τμήμα στο Αγρίνιο.

*Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι είτε να στείλουν το βιογραφικό τους είτε να επικοινωνήσουν στο 2641031737.

Αρμοδιότητες θέσης

  • Κατασκευή κουφωμάτων αλουμινίου & pvc
  • Έλεγχος για την ορθή λειτουργία του τελικού προϊόντος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Τεχνικής Σχολής συναφούς κλάδου (επιθυμητό, μη απαραίτητο) ή Απόφοιτος Λυκείου
  • Προηγούμενη επαγγελματική εμπειρία (επιθυμητό, μη απαραίτητο)
  • Οργανωτικός με αίσθηση ευθύνης, ομαδικό πνεύμα και διάθεση εξέλιξης
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψήφιους)

Παροχές

  • Αμοιβή αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης