Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/09/2020

Μηχανολόγος - Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Από τεχνική - εμπορική εταιρία στην Παιανία Αττικής, ζητείται Μηχανολόγος - Μηχανικός.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση, υλοποίηση, παρακολούθηση και επίβλεψη διαγωνισμών δημοσίου, με αντικείμενο την προμήθεια υλικών δικτύου ύδρευσης
  • Διαχείριση - επικοινωνία πελατών και εργοστασίων κατασκευής υλικών
  • Οργάνωση και ανάπτυξη τεχνολογικών δεδομένων - πληροφοριών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ/ΑΕΙ μηχανολόγος - μηχανικός
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Αναπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και πελατοκεντρική αντίληψη
  • Αίσθημα υπευθυνότητας κατά την διαχείριση πληροφοριών
  • Πολλαπλές δεξιότητες με ικανότητα υλοποίησης εργασιών με προσήλωση, μεθοδικότητα και μεγάλη προσοχή στη λεπτομέρεια ακόμα και υπό πίεση
  • Διάθεση για εξέλιξη
  • Εργατικότητα - Ομαδικότητα
  • Άριστη γνώση Η/Υ (γνώση MS OFFICE, INTERNET, ΚΛΠ)
  • Επιθυμητή εμπειρία-προϋπηρεσία στον κλάδο των υλικών δικτύου ύδρευσης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο
  • Ασφάλιση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας