Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/1/2019

Εξωτερικός Πωλητής (εμπόριο καφέ)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΡΕΘΥΜΝΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Εξωτερικός Πωλητής για τις περιοχές της Κρήτης από εμπορική εταιρεία στο Ρέθυμνο, η οποία δραστηριοποιείται στο εμπόριο καφέ και άλλων προϊόντων εστίασης.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη πελατολογίου και προγραμματισμός πλάνου επισκέψεων
  • Αναγνώριση αναγκών και ανεύρεση λύσεων
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Σχεδιασμός και παρουσίαση του πλάνου ενεργειών
  • Presales υποστήριξη και εκπόνηση προσφορών
  • After sale services και τακτική επικοινωνία με τον πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνια σε αντίστοιχη θέση
  • Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ.
  • Εκπλήρωση στρατιωτικής θητείας (για τους άνδρες)
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη του στόχου με επιμονή, πείσμα και συνέπια
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης του χρόνου και οργάνωσης της εργασίας

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο παροχών
  • Bonus παραγωγικότητας βάση επίτευξης στόχων
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό & laptop
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης

Εάν ενδιαφέρεστε να εργαστείτε σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία αποστείλετε το βιογραφικό σας. Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν θα θεωρηθούν τελείως εμπιστευτικά και μετά την αξιολόγηση τους οι υποψήφιοι που τηρούν τις απαιτήσεις της θέσης θα κληθούν για συνέντευξη.