Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα

Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/12/2023

Συντηρητής Ξενοδοχείου

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΛΑΚΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | ΡΕΘΥΜΝΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση

Το Ξενοδοχείο Alegria Beach Resort 4* δυναμικότητας 117 δωματίων το οποίο βρίσκεται στον Πλακιά του νομού Ρεθύμνου ενδιαφέρεται να προσλάβει Συντηρητή Ξενοδοχείου και Κολυμβητικών Δεξαμενών για την σεζόν του 2024, έναρξη εργασίας Μάρτιο 2024.

Αρμοδιότητες:
  • Καθημερινός έλεγχος των νερών των πισίνων, τον καθαρισμό τους και συντήρηση όλων των συστημάτων λειτουργείας των κολυμβητικών δεξαμενών.
  • Έλεγχος του αυτόματου συστήματος ποτίσματος των κήπων και πότισμα των σημείων που δεν υπάρχει.
  • Διάφορες μικρές ηλεκτρολογικές και υδραυλικές εργασίες σύμφωνα με ημερήσιο πρόγραμμα ελέγχου/συντήρησης των δωματίων, βάση του προγράμματος αναχωρήσεων-αφίξεων.
  • Σωστή τήρηση αποθήκης υλικών και εργαλείων του ξενοδοχείου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 χρόνων σε αντίστοιχη θέση σε πολυτελή ξενοδοχεία.
  • Γνώσεις συντήρησης πισίνων.
  • Βασικές γνώσεις συντήρησης κτιρίων.
  • Γνώση ελληνικών και βασικές γνώσεις αγγλικών.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων.
  • Μακροχρόνια συνεργασία.
  • Άριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας.
  • Δυνατότητες εξέλιξης και σταδιοδρομίας.
  • Διαμονή κοντά στο ξενοδοχείο και διατροφή.
  • Προσεκτική εμφάνιση και τήρηση κανόνων προσωπικής υγιεινής.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στέλνουν τα βιογραφικά τους με πρόσφατη φωτογραφία.