Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/05/2022

ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΒΑΡΔΙΑΣ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ΣΤΟΝ ΕΥΟΣΜΟ

Εστίαση

Πόλη ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Αρμοδιότητες :

• Διασφάλιση της ομαλής εξυπηρέτησης των πελατών σε σαλόνι & take away
• Διασφάλιση του προγράμματος παραγωγής των προϊόντων εντός των προβλεπόμενων χρονοδιαγραμμάτων και τηρώντας το συνταγολόγιο τους
• Επίβλεψη και συντονισμός προσωπικού βάρδιας
• Έλεγχος καλής λειτουργίας της υπηρεσίας delivery
• Τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
• Έγκαιρη και σωστή συμπλήρωση από τα προβλεπόμενα έντυπα και τις αναφορές της βάρδιας του

Είναι θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

• Προϊστάμενος Βάρδιας τουλάχιστον δυο (2) ετών σε κατάστημα εστίασης
• Εμπειρία σε κλάδο τροφίμων, απαραίτητη
• Προσανατολισμός στον πελάτη και στη βέλτιστη εξυπηρέτηση του
• Διοικητικές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα εργασίας
• Δυνατότητα εργασίας σε δύο βάρδιες (πρωί - βράδυ )

Παροχές

Ασφάλιση, ανταγωνιστικές αποδοχές και προοπτικές εξέλιξης