Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/10/2018

Αποθηκάριος (Κωδικός Θέσης: TYR21018)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΤΡΙΚΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Συμβούλων UPGRADE Consulting and Training για λογαριασμό πελάτη της, την εταιρεία ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΑΕ, μία από τις σημαντικότερες εταιρείες εμπορίας-διανομής ελαστικών τόσο στην λιανική όσο και την χονδρική, αναζητά (1) ένα άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Αποθηκάριος (Έδρα: Τρίκαλα)

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή, παράδοση και τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Παρακολούθηση και προετοιμασία παραγγελιών
  •  Συντονισμός φόρτωσης/ εκφόρτωσης εμπορευμάτων
  • Τήρηση μέτρων ασφαλείας
  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή πτυχίο ΙΕΚ/ ΤΕΙ τεχνολογικής κατεύθυνσης
  • Σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών
  • Καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή σε περιβάλλον Office
  • Εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό μισθό και ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Ένα ιδιαίτερα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Για τυχόν απορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο: 2311 2411 36.