Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/01/2023

Τεχνικός Πεδίου

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά άτομα για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
Ο/η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την αποκατάσταση βλαβών αλλά και την εγκατάσταση νέου εξοπλισμού τηλεπικοινωνιών στο πεδίο/ χώρο του πελάτη.

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος/ η ΑΕΙ/ ΤΕΙ/ ΙΕΚ Πληροφορικής/Τηλεπικοινωνιών/ Ηλεκτρολογίας/ Ηλεκτρονικής ή συναφούς κλάδου
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο ρόλο Τηλεπικοινωνιών (θα συνεκτιμηθεί)
• Τεχνική κατάρτιση πάνω σε τεχνολογία xDSL και των εξοπλισμών (θα συνεκτιμηθεί)
• Εξοικείωση με τη χρήση Η/Υ σε περιβάλλον Windows (MS Office)
• Πολύ καλή χρήση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Κάτοχος διπλώματος οδήγησης ΙΧ
• Υπευθυνότητα και συνέπεια

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
• Εταιρικό ΙΧ
• Εταιρικό κινητό
• Πρωινό ωράριο
• Συνεχής εκπαίδευση

Για υποβολή βιογραφικού σημειώματος παρακαλούμε πατήστε εδώ:

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.