Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/11/2022

Customer Service Agent

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Περιγραφή ρόλου:
Στην e-fresh.gr θέλουμε οι πελάτες μας να έχουν μόνο ευχάριστες αναμνήσεις από εμάς:
για τον σκοπό αυτό καθοριστικός είναι ο ρόλος του τμήματος εξυπηρέτησης πελατών.
Ο/Η κάτοχός της θέσης θα είναι μέλος του τμήματος εξυπηρέτησης πελατών σε θέση πλήρους απασχόλησης και θα έχει έδρα το Μενίδι Αττικής.

Αρμοδιότητες:
Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων με στόχο την ικανοποίηση αιτημάτων των πελατών
Follow-up σε εκκρεμή αιτήματα και σωστή διαχείριση ώστε να διασφαλιστεί η άμεση επίλυση τους
Επικοινωνία μεταξύ βοηθητικών τμημάτων για την επίλυση θεμάτων που αφορούν στην εξυπηρέτηση ηλεκτρονικών παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Οργανωτικές ικανότητες, multitasking
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Άμεση πρόσληψη