Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/4/2017

Βοηθός Λογιστή (κωδικός θέσης: N-722/70431)

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας στον Ασπρόπυργο, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

• Άνοιγμα νέων καρτελών πελατών και προμηθευτών

• Παρακολούθηση υπολοίπων πελατών και προμηθευτών

• Έλεγχος και καταχώριση παραστατικών

• Παρακολούθηση εσόδων και εξόδων

• Επικοινωνία με την μητρική εταιρεία στο εξωτερικό

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

• Απόφοιτος/ η ΤΕΙ/ ΑΕΙ (κατεύθυνση οικονομικής/ λογιστικής)

• Τουλάχιστον τρία (3) έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση

• Καλή γνώση των εφαρμογών MS Office

• Απαραίτητη η γνώση συστήματος ERP (ιδανικά Navision)

• Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας

• Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα, με έμφαση στην λεπτομέρεια και διάθεση για εργασία

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

• Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας