Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/09/2021

Μηχανολόγος / Πολιτικός Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται Mηχανολόγος / Ηλεκτρολόγος ή Πολιτικός Μηχανικός (ΑΕΙ ή ΤΕΙ) από την τεχνική Εταιρεία QProject με έδρα στο Χολαργό Αττικής

Καθήκοντα:

  • Επίβλεψη – κατασκευή οικοδομικών έργων
  • Αναλυτικές προμετρήσεις – επιμετρήσεις έργων
  • Διενέργεια έρευνας αγοράς και υπολογισμός κόστους
  • Συντονισμός εργοταξίων

Σχέση εργασίας μέσω Σύμβασης Παροχής Υπηρεσιών (με έκδοση παραστατικού παροχής υπηρεσιών).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε οργάνωση και επίβλεψη εργοταξίου και κοστολόγησης έργων – προετοιμασίας προσφορών.
  • Γνώση νέου οικοδομικού κανονισμού και της πολεοδομικής νομοθεσίας γενικότερα.
  • Άριστη γνώση Autocad και MS OFFICE.

Παροχές

• Δυνατότητα εξέλιξης.
• Συνεχή εκπαίδευση σε τεχνικό επίπεδο.
• Δυναμικό και φιλικό εργασιακό περιβάλλον.
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.