Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/8/2021

Φορτοεκφορτωτές Αεροσκαφών

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΡΟΔΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Goldair Handling Α.Ε., ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και το εξωτερικό, αναζητά Εργάτες φόρτωσης και εκφόρτωσης αεροσκαφών για τον Αερολιμένα Ρόδου.

Κύρια καθήκοντα και ευθύνες:
  • Φόρτωση / εκφόρτωση και διαχωρισμός αποσκευών, φορτίου και ταχυδρομείου σύμφωνα με τις απαιτήσεις της εκάστοτε αεροπορικής εταιρείας εντός προκαθορισμένου χρόνου
  • Ασφάλιση βαρέων φορτίων, επικινδύνων υλικών ή ζώων εντός αεροσκάφους, με τη χρήση ιμάντων σύμφωνα με τους κανονισμούς υγιεινής και ασφάλειας
  • Καταμέτρηση αποσκευών με χρήση ηλεκτρονικών μέσων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Γυμνασίου ή Λυκείου