Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/6/2023

Επιστημονικός Σύμβουλος Ακοής-Ακοοπροθετιστής

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία ακουστικών βαρηκοϊας COSMOEAR επιθυμεί να εντάξει στην ομάδα της Θεσσαλονίκης, Επιστημονικό Σύμβουλο Ακοής- Ακοοπροθετιστή.

Αρμοδιότητες Θέσης εργασίας:

  • Σε συνεργασία με την Ιατρική και Επιστημονική μας ομάδα Αξιολογεί τις ακοολογικές ανάγκες του υποψήφιου πελάτη
  • Συλλέγει πληροφορίες που σχετίζονται με τον τρόπο ζωής του
  • Προτείνει, Εφαρμόζει, ρυθμίζει,  τα κατάλληλα ακουστικά βαρηκοΐας για τον συγκεκριμένο υποψήφιο πελάτη
  • Εκπαιδεύει τον χρήστη στην ορθή χρήση τους
  • υποστηρίζει το χρήστη με περαιτέρω ρυθμίσεις - προτάσεις βελτίωσης της ακοής του

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ελάχιστη 3ετής εμπειρία στον τομέα πωλήσεων/εξυπηρέτηση πελατών
  • Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ θετικών επιστημών
  • Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office, web user,Crm, Erp)
  • Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης
  • Κοινωνικός και πελατοκεντρικός

Επιπλέον αμειβόμενα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Κατοχή Πτυχίου ή Μεταπτυχιακού ή Μετεκπαιδευτικού Σεμιναρίου Ακοοπροθετικής ή Ακοολογίας

Παροχές

  •  Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών
  •  Bonus επίτευξης στόχου
  •  Συνεχής Εκπαίδευση
  •  Επιπλέον Παροχές
  •  Ευκαιρίες εξέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία