Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/01/2020

Βοηθός Μηχανικού Τρακτέρ

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εμπορική εταιρία που δραστηριοποιείται στον κλάδο των γεωργικών μηχανημάτων και τρακτέρ στη περιοχή του Βοτανικού (Αθήνα), επιθυμεί να προσθέσει στο Ανθρώπινο Δυναμικό της Βοηθό μηχανικού τρακτέρ.

Θέση εργασίας πλήρους και μόνιμης απασχόλησης

Αρμοδιότητες:

  • Μοντάρισμα μηχανημάτων και τρακτέρ
  • Συντήρηση και επισκευή μηχανημάτων και τρακτέρ
  • Συνεργασία με το τμήμα αποθήκης της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Βασικές γνώσεις σχετικά με τη μηχανολογία οχημάτων
  • Κατοχή διπλώματος αυτοκινήτου
  • Γνώση χειρισμού ανυψωτικού μηχανήματος (κλάρκ)
  • Επαγγελματισμός και συνέπεια

Παροχές

  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

    Τηλ. Επικοινωνίας:
    Ημέρες/ Ώρες επικοινωνίας: Δευτέρα - Παρασκεύη, 8:00-18:00