Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/6/2023

Μηχανολόγος – Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία FORMULA TEXNIKH A.E., με έδρα στο Μαρούσι Αττικής, που δραστηριοποιείται στον τομέα της ΠΥΡΑΝΙΧΝΕΥΣΗΣ – ΠΥΡΟΣΒΕΣΗΣ, ζητά :

Μηχανολόγο – Μηχανικό

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/AΤΕΙ, με ειδικότητα Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού
  • Μεταπτυχιακές σπουδές επιθυμητές
  • Εμπειρία σε μελέτες, τεχνικά έργα ή εργοτάξιο επιθυμητή
  • Άριστη χρήση της Ελληνικής και της Αγγλικής Γλώσσας
  • Άριστη γνώση και χρήση Η/Υ και Microsoft Office, απαραίτητη γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων AutoCAD
  • Μεθοδικότητα, ομαδικότητα και εστίαση στη λεπτομέρεια
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου

Αρμοδιότητες:

  • Μελέτη και σχεδίαση ολοκληρωμένων λύσεων τόσο στη φάση προσφοράς, όσο και στην εκτέλεση του έργου
  • Εκπόνηση μελετών αναφορικά με τα έργα της εταιρείας
  • Υποστήριξη πελατών και συντονισμός επίλυσης ενδεχόμενων προβλημάτων κατά την εκτέλεση των έργων
  • Γνώση και συνεχή εκμάθηση των χαρακτηριστικών και προδιαγραφών των προσφερόμενων προϊόντων και συστημάτων

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση