ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Υπάλληλοι τηλεφωνικού κέντρου - πωλήσεις

Κατηγορία: Τηλεφωνικές Υπηρεσίες
Απασχόληση: Μερική
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Υπάλληλος με προϋπηρεσία σε τηλεφωνικές πωλήσεις και ενημέρωση για κλείσιμο ραντεβού σε ενεργό πελατολόγιο.

Περιγραφή θέσης
Επικοινωνία με ενεργό πελατολόγιο Θεσσαλονίκης και Αθήνας για ιατρικές μονάδες υγείας και ιατρικής αισθητικής για κλείσιμο ραντεβού.

Πρωινή ή απογευματινή βάρδια 6ωρη ή 4ωρη Δευτέρα έως Παρασκευή

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση Η/Υ
  • Γνώση αγγλικών
  • Προϋπηρεσία σε τηλεφωνικό κέντρο
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ηλικία άνω των 30 ετών

Παροχές

  • Μισθός
  • ΙΚΑ

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!