Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/8/2022

Έμπειροι Πωλητές / Πωλήτριες για μόνιμη εργασία

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΡΟΥΣΒΕΛΤ 22 ΛΑΡΙΣΑ | ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρία ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της και στα καταστήματα της μόνιμους πωλητές/πωλήτριες πλήρους απασχόλησης με αποδεδειγμένη προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων της ένδυσης και υπόδησης, για σταθερή συνεργασία στο κατάστημα της στην Λάρισα.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Βελτιστοποίηση της εμπειρίας του πελάτη εντός του καταστήματος και καθοδήγηση του μέσω των κατάλληλων προτάσεων
  • Ανάδειξη των προϊόντων μέσω της καλής γνώσης των τεχνικών τους χαρακτηριστικών
  • Έλεγχος αποθεμάτων και αναπλήρωση τους
  • Χειρισμός ταμειακής μηχανής και πιστωτικών συναλλαγών
  • Παραλαβή εμπορεύματος και οργάνωση αποθήκης σε συνεργασία με τον/την store manager

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επικοινωνιακή και ευχάριστη παρουσία.
  • Επαγγελματική συμπεριφορά με ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
  • Οργανωτική και αποτελεσματική.
  • Προϋπηρεσία στο χώρο της λιανικής πώλησης. Προϋπηρεσία στον τομέα ένδυσης, υπόδησης & αξεσουάρ τουλάχιστον 2-3 έτη
  • Χειρισμός Η/Υ (Ms Office) και γνώση της αγγλικής γλώσσας.

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Σταθερό, ευχάριστο & σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση με στόχο την ανάπτυξή σου
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης