Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/9/2022

Γραμματεία διοίκησης σε μεσιτική εταιρεία

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Restart Group Διαχείριση Ακινήτων, αποτελείται από μια ομάδα ανθρώπων με πάνω από 35 χρόνια εμπειρίας στο Real Estate, με εξειδίκευση και τεχνογνωσία στην διαμεσολάβηση, κατασκευή και ανακαίνιση ακινήτων. Στα πλαίσια της ανάπτυξής της αναζητά Γραμματεία Διοίκησης.

Αρμοδιότητες
  • Υποστήριξη γραφείου και εξυπηρέτηση πελατών
  • Χειρισμός CRM Διαχείρισης Ακινήτων, καταχώρηση πελατών, ακινήτων, ζητήσεων κλπ.
  • Καθημερινή τηλεφωνική επικοινωνία με ιδιοκτήτες, υποψήφιους αγοραστές/ενοικιαστές και συνεργάτες
  • Οργάνωση γραφείου, ραντεβού με πελάτες και συνεργάτες
  • Επικοινωνία με υποψήφιους αγοραστές/ενοικιαστές και συνεργάτες εντός και εκτός Ελλάδος
  • Υποστήριξη στην οργάνωση ενεργειών marketing της εταιρείας, όπως email marketing
  • Εξωτερικά ραντεβού Ανάθεσης και Υπόδειξης ακινήτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Άριστες γνώσεις και εμπειρία στη χρήση Η/Υ και των προγραμμάτων MS Office
  • Γλώσσες: Ελληνικά και Αγγλικά
  • Απαραίτητη η άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Μεταφορικό μέσο ή ευκολία μετακίνησης με ΜΜΜ
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα

Παροχές

  • Θέση πλήρους απασχόλησης με μισθό και αποδοχές παραγωγικότητας
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης και συνεχής εκπαίδευση σε όλες τις διαδικασίες
  • Ενημέρωση και ανάλυση της αγοράς ακινήτων