Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/11/2018

Υπεύθυνος Ποιοτικού Ελέγχου - Τεχνολόγος Τροφίμων

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΕΔΕΣΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Τεχνολόγος Τροφίμων για την κάλυψη θέσης Προισταμένου Τμήματος Ποιοτικού Ελέγχου σε βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στην περιοχή της Σκύδρας - Έδεσσας.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Εφαρμογή της σωστής και ασφαλούς λειτουργίας της παραγωγικής διαδικασίας και βελτίωση της, οπου αυτή χρειάζεται
  • Υποστήριξη των απαραίτητων εργασιών για την εφαρμογή των πρότυπων BRC, IFS και ISO, που εφαρμόζει η επιχείρηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ Τεχνολόγου Τροφίμων
  • 2-4 έτη εργασιακή εμπειρία σε βιομηχανία τροφίμων
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων Η/Υ (ΜsOffice)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση Διαχείρισης Συστημάτων Ποιότητας

Παροχές

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης