Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/06/2022

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εισαγωγική-Εμπορική εταιρεία που δραστηριοποιείται στον χώρο των οπτικών καταστημάτων, με έδρα στο κέντρο της Αθήνας, αναζητά Αποθηκάριο, με σχετική εργασιακή εμπειρία, για άμεση πρόσληψη πλήρους απασχόλησης

Περιγραφή θέσης εργασίας

• Οργάνωση και προετοιμασία των παραγγελιών (επιλογή προϊόντων, προετοιμασία παραγγελίας και συσκευασία)
• Διαχείριση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων
• Τακτοποίηση των προϊόντων στην αποθήκη/ Εφοδιασμός θέσεων picking
• Διεκπεραίωση υποστηρικτικών εργασιών αποθήκης
• Τακτικές απογραφές - έλεγχος αποθήκης
• Τιμολόγηση παραγγελιών
• Παρακολούθηση των αποστολών των παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

• Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
• Εξοικείωση με ERP προγράμματα
• Χρήση μηχανημάτων scanner
• Βασική γνώση Η/Υ (MS Office)
• Βασική γνώση Αγγλικής γλώσσας
• Σοβαρότητα, Υπευθυνότητα
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

• Σταθερός μηνιαίος μισθός
• Πλήρης ασφάλιση, επιδόματα, άδειες, κ.λπ.
• Άριστο εργασιακό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης