Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/01/2018

Πωλητής Χονδρικής

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Μεγάλη Εισαγωγική Εταιρεία ένδυσης ζητά Πωλητή Χονδρικής. Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την πώληση των προϊόντων της εταιρείας σε καταστήματα και για την περαιτέρω ανάπτυξη της εταιρείας.

Αρμοδιότητες
- Ανάπτυξη Πωλήσεων και Διαχείριση των υπαρχοντων πελατών
- Διεξαγωγή επισκέψεων στα σημεία πωλήσεων και εύρεση νέων σημείων
- Διαχείριση αιτημάτων πελατών και παραγγελιοληψία
- Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

- Απαραίτητη εμπειρία σε Πωλήσεις Χονδρικής / Συγκεκριμένα στο χώρο της Γυναικείας Ένδυσης
- Αποδεδειγμένη εξοικείωση με την επίτευξη των στόχων των πωλήσεων
- Ιδανικά απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ
- Δίπλωμα οδήγησης ΙΧ
- Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
- Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

- Ανταγωνιστικός Μισθός αναλόγως προσόντων
- Άριστο περιβάλλον εργασίας