Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/6/2020

Σύμβουλος Συγχρηματοδοτούμενων Έργων

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Γρήγορα αναπτυσσόμενη εταιρεία Συμβούλων, ζητά λόγω επέκτασης των δραστηριοτήτων της, Στελέχη για την κάλυψη θέσεων του Τμήματος Αναπτυξιακών Προγραμμάτων.

Κύρια καθήκοντα:

  • Συγγραφή & διαχείριση Επενδυτικών Σχεδίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. – Οικονομικής κατεύθυνσης
  • Απαραίτητη ελάχιστη εμπειρία 5 έτη στην υλοποίηση & παρακολούθηση Αναπτυξιακών προγραμμάτων
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας (γραπτή και προφορική)
  • Άριστος χειρισμός Η/Υ (MS Office)
  • Επιθυμητή η κατοχή μεταπτυχιακού διπλώματος
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και εργασίας υπό πίεση
  • Ισχυρή προσωπικότητα και ανάληψη πρωτοβουλιών
  • Ικανότητα δημιουργίας ευκαιριών ανάπτυξης πελατολογίου
  • Δυνατότητα να εργάζεται μόνος τους ή/ και ως μέρος ομάδας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Δυνατότητες ανέλιξης