Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/08/2021

ΕΠΟΠΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΚΟΥΚΑΚΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η G.T Security Group είναι μια ραγδαία αναπτυσσόμενη εταιρία που δραστηριοποιείται στον κλάδο των υπηρεσιών φύλαξης και ασφαλείας με πελατολόγιο υψηλών απαιτήσεων.

Ο σκοπός της G.T Security Group είναι να παρέχει ολοκληρωμένες λύσεις ασφαλείας προσαρμοσμένες σύμφωνα με τις ανάγκες του κάθε πελάτη.

Η εταιρία αναζητά Επόπτες Ασφαλείας για τον Νομό Αττικής

Προσφέρονται:

· Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
· Μόνιμη απασχόληση στον τομέα της Ασφάλειας
· Δυνατότητα εξέλιξης στο δυναμικό περιβάλλον εργασίας
· Συνεχή εκπαίδευση σε θέματα Ασφαλείας

Απαραίτητα προσόντα :

· Άδεια Security ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ
· Απολυτήριο Λυκείου
· Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
· Απαραίτητη προϋπηρεσία ως Προσωπικό Ασφαλείας
· Επιθυμητή η γνώση Αγγλικών
· Συνέπεια και επαγγελματική συμπεριφορά
· Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου

Ενδεικτικά καθήκοντα

· Να μεριμνούν για την Ασφάλεια του Προσωπικού της αρμοδιότητας τους.
· Να πραγματοποιούν εφόδους κ επιθεωρήσεις οποιαδήποτε ώρα της ημέρας ή νύχτας για την διαπίστωση της σωστής εκτέλεσης των καθηκόντων του Προσωπικού Ασφαλείας.
· Να εκτελούν πιστά τις εντολές και τις οδηγίες της Εταιρίας και ειδικότερα του Τομέα Ασφαλείας.
· Να κοινοποιούν εγγράφως στην Εταιρία κάθε γεγονός η τυχαίο συμβάν συντάσσοντας ειδική έκθεση.
· Να επιβλέπουν την ασφάλεια του προσωπικού.

Οι υποψήφιοι μπορούν να επικοινωνούν με το γραφείο της Εταιρείας μας στην Αθήνα, στο τηλέφωνο 213-0882798