Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/3/2023

Υπάλληλος διαχείρισης & εξυπηρέτησης πελατων e-shop

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία ΚΤΗΝΙΑΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ είναι μια δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρία από το 2014 με ένα πολύ δυναμικό πρωτοπόρο ηλεκτρονικό κατάστημα, διαλεγμένη από μεγάλο ποσοστό κατοίκων της πόλης για θέματα των τετράποδων και όχι μόνο φίλων μας, με μια τεράστια ποικιλία προϊόντων και φαρμάκων αναζητά νέα άτομα.

Με όραμα και δημιουργικότητα ,ζητείται Υπάλληλος Διαχείρισης & Εξυπηρέτησης Πελατών E-Shop, σε θέση μερικής ή πλήρους απασχόλησης για το ηλεκτρονικό μας κατάστημα.

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διακρίνονται για την οργάνωσή τους, την αναλυτική και δημιουργική σκέψη τους, την ευχάριστη προσωπικότητά τους, την επιθυμία τους να εργαστούν σε ένα περιβάλλον όπου απαιτείται μακροπρόθεσμη στρατηγική ανάπτυξη στις αγορές της Ελλάδας.

Αρμοδιότητες:
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση ηλεκτρονικών παραγγελιών
  • Παραγγελιοληψία (τηλεφωνική και online) διαχείριση και εκτέλεση
  • Έγκαιρη & αποτελεσματική καθοδήγηση πελατών που χρειάζονται περαιτέρω πληροφορίες για τα προϊόντα ή τις διαδικασίες του καταστήματος
  • Διαχείριση των προϊόντων και των πληροφοριών τους (Ελληνικά - Αγγλικά)
  • Συμμετοχή στις back office εργασίες του τμήματος
  • Συμμετοχή στην παραλαβή & προετοιμασία προϊόντων στο χώρο πώλησης
  • Αναπλήρωση & τακτοποίηση προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ & διαδικτύου
  • Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία & στον γραπτό λόγο
  • Προϋπηρεσία στην εξυπηρέτηση πελατών θα εκτιμηθεί

Θα εκτιμηθεί

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους στον κλάδο των πωλήσεων (χονδρική ή λιανική)

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
  • Προοπτικές εξέλιξης με υψηλά Standards οργάνωσης
  • Δυνατότητες προσωπικής ανάπτυξης και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ειδικές εκπτώσεις σε όλα μας τα προϊοντα
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχή εκπαιδευτικά προγράμματα

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό επιλέγοντας "Αίτηση"
Τέλος μπορείτε να επικοινωνήσετε και στο τηλέφωνο.