Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/10/2020

Προιστάμενος/η Καταστήματος κινητής τηλεφωνίας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Κατάστημα Γερμανός, στην περιοχή του Περιστερίου, επιθυμεί να προσλάβει Προιστάμενο/η Καταστήματος.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Ενεργή συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος
  • Επίτευξη των ποσοτικών και ποιοτικών στόχων του καταστήματος
  • Έλεγχος τήρησης και εφαρμογής των διαδικασιών σύμφωνα με την πολιτική της εταιρίας
  • Διασφάλιση της εύρυθμης και αποτελεσματικής λειτουργίας του καταστήματος
  • Αποτελεσματική διαχείριση,εποπτεία και ανάπτυξη της ομάδας πωλήσεων.
  • Διαχείριση αιτημάτων και επίλυση ζητημάτων με πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 - 3 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Ομαδικό πνεύμα και οργανωτικές ικανότητες
  • Εμπειρία στις πωλήσεις
  • Ικανότητα επίτευξης στόχων και προσανατολισμό στο αποτέλεσμα
  • Πολύ καλή διαχείριση χρόνου και προτεραιοτήτων
  • Εμπειρία στην παρακίνηση της ομάδας
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ

Παροχές

Η Εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχή Εκπαίδευση
  • Πλήρη Απασχόληση
  • Προοπτικές Εξέλιξης