Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/01/2020

Barista / Ταμίας σε pool bar ξενοδοχείου

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Xenodoxos Ltd, δυναμική εταιρεία στον χώρο του Ξενοδοχειακού Management, ζητά να προσλάβει Barista / Ταμία για λογαριασμό ξενοδοχείου που διαχειρίζεται στην Κω, λειτουργίας Half Board για απασχόληση κατά τη σεζόν 2020.

Αρμοδιότητες

  • Όργάνωση & παράθεση εδεσμάτων - ποτών.(Λειτουργία Self Service)
  • Καθημερινή συνεργασία & συντονισμός με την κουζίνα του τμήματος

Ωράριο : Πρωϊνό (09:00 - 17:00).

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης (εποχική).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση Γερμανικής Κουζίνας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Αίσθημα ευθύνης
  • Οργανωτικότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας, επαγγελματισμός

Παροχές

Παρέχεται
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ποιοτική διαμονή και διατροφή για εργαζόμενους με έδρα εκτός Κω
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα γρήγορης επαγγελματικής εξέλιξης για άτομα που επιθυμούν καριέρα