Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/03/2019

Εκπρόσωποι Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Όμιλος που διαχειρίζεται τα ξενοδοχεία Crowne Plaza Athens City Centre, Holiday Inn Athens Attica Avenue, Holiday Suites αναζητά, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης του,

Εκπροσώπους Πωλήσεων

Ενδεικτικά αναφέρονται ορισμένα από τα καθήκοντα:

  •  Επισκέψεις σε νέους αλλά και ήδη υπάρχοντες πελάτες για την προώθηση των ξενοδοχείων σε καθημερινή βάση.
  •  Προετοιμασία και σύνταξη αναφορών με τα αποτελέσματα, τις προοπτικές και τις ανάγκες των πελατών.
  •  Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα με στόχο την καλύτερη και αμεσότερη εξυπηρέτηση των πελατών.

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διακρίνονται για το ομαδικό πνεύμα συνεργασίας, τον δυναμισμό, την ευγένεια και την προσαρμοστικότητα τους.

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Άριστη γνώση Η/Υ καθώς και ξενοδοχειακών προγραμμάτων (Opera)
  •  Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων σε ξενοδοχεία
  •  Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  •  Άδεια οδήγησης και κάτοχος μεταφορικού μέσου
Βιογραφικά τα οποία θα στέλνονται χωρίς πρόσφατη φωτογραφία δεν θα γίνονται δεκτά.