Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/11/2019

Σύμβουλος Aκίνητης περιουσίας - Μεσίτης

Ασφαλιστικά - Real Estate

Πόλη ΣΥΝΤΑΓΜΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η μεσιτική/κατασκευαστική εταιρεία Grekodom Development, μέλος του ομίλου Mouzenidis Group, ενδιαφέρεται να προσλάβει στην ομάδα της Σύμβουλο / Μεσίτη ακινήτων.

Η θέση μεταξύ άλλων περιλαμβάνει τις εξής αρμοδιότητες:

1. Συλλογή ακινήτων

2. Επικοινωνία (γραπτή και προφορική) με πελάτες της εταιρείας / ενδιαφερόμενους αγοραστές

3. Υπόδειξη ακινήτων

Απαραίτητη προυπόθεση αποτελεί η προυπηρεσία (τουλάχιστον πενταετής) στο χώρο των ακινητων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 5ετής προυπηρεσία στο χώρο των ακινήτων
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (προφορική και γραπτή)
  • Η γνώση Ρωσικής Γλώσσας θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ
  • Άδεια οδήγησης

Παροχές

  • Υψηλές μηνιαίες αποδοχές (σταθερός μισθός και επιπλέον μπόνους από πωλήσεις)
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Συμβουλευτικές υπηρεσίες από εταιρεία του ομίλου μας