Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/9/2022

Γραμματειακή υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS hr, για λογαριασμό πελάτη της, εβδομαδιαίας εφημερίδας στην Αθήνα, αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

Περιγραφή Θέσης

  • Γραμματειακή υποστήριξη και οργάνωση γραφείου
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Επικοινωνία με πελάτες και συνδρομητές
  • Ηλεκτρονική και φυσική αρχειοθέτηση
  • 5ημερο/4ωρο.
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση χρήσης Η/Υ
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
  • Δεκτοί και φοιτητές

Παροχές

  • Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.