Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/2/2020

ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗ Μ.Κ.Ο.

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Λόγω της ανάπτυξης της εταιρείας μας αναζητούμε νέους συνεργάτες για τη στελέχωση 3 θέσεων στην ομάδα μας! Η θέση αφορά την εκπροσώπηση διεθνώς αναγνωρισμένου μη κυβερνητικού οργανισμού με τον οποίο συνεργαζόμαστε.

Οι αρμοδιότητες της θέσης αφορούν:

- την παροχή εξυπηρέτησης πελατών με σκοπό την ανάπτυξη της αναγνωρισιμότητας του οργανισμού

- την οργάνωση και εκτέλεση του πλάνου καμπάνιας

- την παροχή feedback για την πρόοδο των εκστρατειών

Απαραίτητα Προσόντα

Η θέση θα καλυφθεί από νέους, 18 έως 34 ετών, που έχουν ευχάριστη προσωπικότητα, είναι ευαισθητοποιημένοι για κοινωνικά και περιβαλλοντικά ζητήματα και χαρακτηρίζονται από φιλοδοξία και συνέπεια. Προϋπηρεσία ή σχετικές σπουδές δεν είναι απαραίτητες καθώς παρέχεται εκπαίδευση μέσα στην εταιρεία.

Παροχές

Η εταιρεία μας δίνει τη δυνατότητα στους συνεργάτες μας για πλήρη εκπαίδευση και πιστοποίηση, μέσω προγράμματος εκπαίδευσης αλλά και επαγγελματικών meetings, καθώς και τη δυνατότητα ταξιδιών για τους πιο φιλόδοξους!

Εάν θεωρείς ότι αυτή η θέση σου ταιριάζει, κάνε την αίτησή σου τώρα!