Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/7/2020

Security Officers για την περιοχή του Αυλώνα

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΑΥΛΩΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο όμιλος «Brink’s Hellas», η μεγαλύτερη εταιρεία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση πακοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.

Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος Ασφαλείας επικοινώνησε μαζί μας!

                                                                 Αυτή την περίοδο

                                                         Προσλαμβάνoυμε ΑΜΕΣΑ

                                                                    Security Officers

                                                        για την περιοχή του Αυλώνα

Τα καθήκοντα σου:
  • Η ασφαλής εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας
  • Συνεπής και επαγγελματική συμπεριφορά

Απαραίτητα Προσόντα

Tα προσόντα σου:
  • Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ
  • Δυνατότητα για πλήρη απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Καλή γνώση Αγγλικών (επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη)
  • Eκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

Παροχές

Η εταιρεία σου παρέχει:
  • Μόνιμη απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας σου
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας

Κάνε ένα ασφαλές βήμα στην καριέρα σου

Έλα στη Brink’s!

Καταχώρησε τώρα το βιογραφικό σου

Πατώντας την επιλογή "Αποστολή Βιογραφικού  με την ένδειξη SEC/AV

Τηλέφωνα επικοινωνίας 2110130604 έως 605 ή στο 2103484000 (ext.- 270,-271,-273, -137)