Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/05/2021

Τηλεφωνητές - Τηλεφωνήτριες

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από την εταιρία CIMEX στο κέντρο της Θεσσαλονίκης ζητούνται άτομα για τηλεφωνικές πωλήσεις ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αερίου για λογαριασμό της μεγαλύτερης παραγωγού εταιρείας ενέργειας.

Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης (πρωϊνό ή απογευματινό ωράριο).

Περιγραφή Θέσης

  • Οι υποψήφιοι αναλαμβάνουν την επικοινωνία με επαγγελματίες και ιδιώτες για τη σωστή ενημέρωση και προώθηση των προϊόντων ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αερίου.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνήσουν στο 6939833490 ώρες 10:00-14:00.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Ομαδικότητα
  • Επικοινωνιακή ικανότητα,
  • Επαγγελματισμός
  • Προσαρμοστικότητα - Ευελιξία

Παροχές

  • Σταθερός μισθός με ασφαλιστική κάλυψη
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Μηνιαία bonus με την επίτευξη στόχων
  • Προοπτική εξέλιξης