Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/05/2020

Εργατικό Δυναμικό Παραγωγικής Μονάδας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον χώρο του τρόφιμου, αναζητά άτομα για τη στελέχωση διαφόρων ειδικοτήτων στην παραγωγική της γραμμή:

Αναζητούμε εργάτες παραγωγής, αποθήκης και αδειούχους χειριστές κλαρκ. Αν έχεις τη δυνατότητα να εργαστείς σε κυλιόμενο ωράριο, σε καθεστώς ορισμένου χρόνου, μερικής ή πλήρους απασχόλησης τότε στείλε μας αμέσως το βιογραφικό σου!

Περιγραφή Θέσης

• Τακτοποίηση και ταξινόμηση των προϊόντων στον χώρο της αποθήκης
• Τακτικός έλεγχος αποθεμάτων
• Διευθέτηση παραγγελιών
• Συλλογή και προετοιμασία των προϊόντων προς αποστολή
• Διαλογή και συσκευασία (picking/packing)
• Διασφάλιση ευταξίας
• Φόρτωση και φορτοεκφόρτωση εμπορευμάτων αποθήκης
• Χειρισμός και ρυθμίσεις ανυψωτικών μηχανημάτων
• Υποβοήθηση σε υποστηρικτικές εργασίες

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι Λυκείου/ ΙΕΚ / ΤΕΙ
• Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Για τις θέσεις των χειριστών κλαρκ απαραίτητη η κατοχή άδειας χειρισμού κλαρκ
• Κάτοχοι πιστοποιητικού υγειονομικού ενδιαφέροντος
• Ευχάριστη προσωπικότητα και διάθεση για εργασία
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
• Ικανότητα προσαρμογής σε δυναμικό περιβάλλον

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον