Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/2/2023

Υπεύθυνος Τεχνικού Τμήματος (Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος Μηχανικός)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ | ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ο Όμιλος εταιρειών AVRAMAR S.A με ηγετική θέση στον κλάδο της Ιχθυοκαλλιέργειας επιθυμεί να προσλάβει για το εργοστάσιο ιχθυοτροφών του Ομίλου στη Νέα Αρτάκη Ευβοίας την παρακάτω ειδικότητα : Υπεύθυνος Τεχνικού Τμήματος.

Κύριες αρμοδιότητες:
  • Σχεδιασμός και συντονισμός του καθημερινού και ετήσιου πλάνου συντήρησης
  • Οργάνωση – συντονισμός συνεργείων συντηρήσεων εξοπλισμού και εγκαταστάσεων
  • Συντονισμός και εποπτεία της τεχνικής ομάδας,
  • Επίβλεψη της λειτουργίας της αποθήκης και της διαθεσιμότητας ανταλλακτικών
  • Διαχείριση βλαβών με άμεση επέμβαση για διασφάλιση της απρόσκοπτης λειτουργίας της παραγωγικής διαδικασίας
  • Αποτελεσματική και άμεση ανταπόκριση στην επίλυση προβλημάτων
  • Προετοιμασία και παρουσίαση ημερήσιων αναφορών απόδοσης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου ή Μηχανολόγου Μηχανικού
  • Τριετή προϋπηρεσία σε βιομηχανία
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Χρήση Η/Υ (Word, Excel, PowerPoint)
  • Γνώσεις Αγγλικών
  • Επιθυμητή η Γνώση ΤPM, 5s,Lean Manufacturing, ERP, BMS
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Οργανωτικό πνεύμα, ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει :
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Μόνιμη απασχόληση