Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/03/2023

Κρεοπώλης/Τεχνίτης επεξεργασίας κρέατος

Εστίαση

Πόλη ΚΡΥΟΝΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Γευσήνους, μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα και καλύπτει επισιτιστικές ανάγκες σε τομείς όπως επιχειρήσεις και βιομηχανικές μονάδες, δημόσια και ιδιωτικά εκπαιδευτικά ιδρύματα (πανεπιστήμια, ιδιωτικά σχολεία - κολλέγια), νοσηλευτικά ιδρύματα κ.λπ., αναζητά για την Κεντρική Μονάδα Παραγωγής στο Κρυονέρι Αττικής:

Τεχνίτη επεξεργασίας κρέατος / Κρεοπώλη

Αρμοδιότητες:

• Αποστέωση/τεμαχισμός και σωστή διαχείριση των κρεάτων
• Διασφάλιση τήρησης κανόνων υγιεινής & ασφάλειας στο χώρο εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα:

• Απόφοιτος Σχολής Επαγγελμάτων Κρέατος/Κάτοχος πιστοποιητικού κρεοπώλη
• Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε μονάδα επεξεργασίας κρέατος
• Εμπειρία σε τεμαχισμό και κοπές κρέατος σε μερίδες
• Γνώσεις στην παρασκευή κρεατοπαρασκευασμάτων
• Γνώσεις χειρισμού μηχανών κρέατος και μορφοποιητικών μηχανημάτων
• Κάτοχος πιστοποιητικού υγείας σε ισχύ

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

• Πλήρη απασχόληση
• Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Συνεχή εκπαίδευση & προοπτικές εξέλιξης
• Παροχή γεύματος σε εστιατόριο στις εγκαταστάσεις της εταιρίας