Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/9/2022

Υπεύθυνος τεμαχισμού κρέατος

Εστίαση

Πόλη ΛΑΚΚΩΜΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρεία μας είναι μια ταχέως αναπτυσσόμενη βιομηχανία τροφίμων στο Λάκκωμα, BI.ΠΑ. Λακκώματος και ζητά Υπεύθυνο τεμαχισμού κρέατος στην Ανατολική Θεσσαλονίκη .

Ωράριο εργασίας : Δευτέρα-Παρασκευή 06.30-15.00 (μισή ώρα διάλειμμα)

Αρμοδιότητες

  • Εργασία στο τεμαχισμό κρέατος και παραγωγής κρεατοσκευασμάτων .
  • Εποπτεία της διαδικασίας τεμαχισμού και προετοιμασίας των προϊόντων .

    Απαραίτητα Προσόντα

    • Πτυχίο από δημόσια ή ιδιωτική εγκεκριμένη σχολή κρεοπωλών .
    • Εμπειρία στο χώρο τεμαχισμού και προετοιμασίας προϊόντων κρέατος .
    Προσωπικά χαρακτηριστικά
    • Διάθεση για εργασία
    • Θετική σκέψη
    • Ομαδικό πνεύμα
    • Υπευθυνότητα

    Παροχές

    • Μισθός υψηλότερος από τον Βασικό , αναλόγως προϋπηρεσίας
    • Σύμβαση εργασίας πλήρους απασχόλησης και αορίστου χρόνου
    • Πλήρης ασφάλιση
    • Πακέτο ιδιωτικής ασφάλισης
    • Σταθερό & φιλικό περιβάλλον εργασίας