Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/6/2023

ΜΑΓΕΙΡΑΣ Α’

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS HR για λογαριασμό πελάτη της, ξενοδοχειακή μονάδα στη Μεταμόρφωση Χαλκιδικής, αναζητά ένα ( 1) άτομο για τη θέση:

ΜΑΓΕΙΡΑΣ Α’

Περιγραφή θέσης

• Σχεδιασμός και καθοδήγηση της προετοιμασίας του φαγητού
• Επίβλεψη των δραστηριοτήτων του προσωπικού της κουζίνας
• Αποκατάσταση προβλημάτων ή παραπόνων της ομάδας του
• Διαχείριση αποθεμάτων κουζίνας
• Συμμόρφωση με τους διατροφικούς κανονισμούς, τους κανόνες υγιεινής και τα πρότυπα ασφαλείας.

Στείλτε το βιογραφικό σας στο cv@masterplushr.gr αναφέροντας στο θέμα του email τη θέση που αφορά.
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου

• Προϋπηρεσία τουλάχιστον ένα (1) έτος σε αντίστοιχη θέση
• Πτυχίο Μαγειρικής Σχολής δεν απαιτείται, θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
• Επιθυμητή η γνώση αγγλικών
• Επικοινωνιακές και διοικητικές δεξιότητες
• Επαγγελματική συμπεριφορά, ευχάριστη και ευγενική διάθεση.

Παροχές

Παροχές εταιρίας

• Διαμονή
• Διατροφή
• Ικανοποιητικός μισθός
• Ασφάλιση
• Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.