Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/04/2021

Τεχνικός εκτυπωτικών/φωτοαντιγραφικών μηχανημάτων

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Εταιρεία με ηγετική θέση στον κλάδο των μηχανών γραφείου με έδρα στη Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει Τεχνικό Μηχανών Γραφείου.

Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Επισκευή, συντήρηση, προγραμματισμός εκτυπωτικών μηχανημάτων των μεγαλύτερων οίκων του εξωτερικού: KONICA MINOLTA, HP, RICOH, KIP, κ,α.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητό πτυχίο σχετικής ειδικότητας
  • Θα εκτιμηθεί η εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Επαγγελματισμός, υπευθυνότητα, προθυμία, ευγένεια
  • Προσανατολισμός στην ποιότητα επισκευών και την εξατομικευμένη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Βασικές γνώσεις ηλεκτρολογίας
  • Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση Η/Υ
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Κάτοικος Θεσσαλονίκης

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο σταθερών αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκή υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης