Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/10/2022

Photo Editor σε Fashion Ε-Shop (Καλοχώρι)

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ταχέως αναπτυσσόμενη e-shop εταιρεία στο χώρο της μόδας Luigi με έδρα τη Θεσσαλονίκη - Καλοχώρι (Περιοχή Πόντου) αναζητεί Photo Editor - Graphic Designer για να ενισχυθεί η ομάδα της.

Ενδεικτικές αρμοδιότητες:

  • Σχεδίαση γραφικών για Website / Socia lmedia / Newsletter
  • Δημιουργία και ανάπτυξη προωθητικών ενεργειών βάσει στόχων σε Social Media, Newsletter, Viber.
  • Συμμετοχή στα εκάστοτε project και συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας με στόχο το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα.
  • Edit φωτογραφιών και βίντεο για Website και Social Media

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση προγραμμάτων της adobe.
  • Φωτογραφική αντίληψη.
  • Γνώσεις σε επεξεργασία φωτογραφίας και βίντεο
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγράμματος και παράδοσης εργασιών εντός προθεσμιών.
  • Δημιουργική ικανότητα, υψηλή αισθητική, πελατοκεντρική σκέψη, αντίληψη μόδας.
  • Δεξιότητες επικοινωνίας, ικανότητα προσαρμογής και ομαδικό πνεύμα
  • Επιθυμία για προσωπική εξέλιξη και καριέρα.
  • Εφόσον υπάρχει, επιθυμητή θα ήταν η αποστολή Portofolio.

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.
  • Ικανοποιητικές αποδοχές.
  • Bonus βάσει απόδοσης.
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε μια δυναμική και ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρία.