Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/05/2017

Sales Representatives

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος του ομίλου ICAP του μεγαλύτερου Ομίλου Παροχής Υπηρεσιών προς Επιχειρήσεις στη Νότιο-Ανατολική Ευρώπη. Εξειδικεύεται  στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Η ICAP Recruitment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της στο χώρο της πολυτελούς γυναικείας ένδυσης, αναζητά Υπευθύνους Εξυπηρέτησης Πελατών Λιανικής Πώλησης, για τα καταστήματα της εταιρείας στη Χαλκιδική, Μύκονο και Πελοπόννησο.

Υπεύθυνοι Εξυπηρέτησης Πελατών (Ref. 3464/SR/RS/GR)

Αρμοδιότητες:

  • Ποιοτική εξυπηρέτηση και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με τους πελάτες
  • Συμμετοχή σε όλες τις διαδικασίες που αφορούν το κατάστημα

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 1-3 έτη, ιδανικά σε κατάστημα γυναικείας ένδυσης/υπόδησης
  • Ικανότητα άριστης επικοινωνίας και λήψης πρωτοβουλιών
  • Άνεση στις δημόσιες σχέσεις και αφοσίωση  στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Η ενασχόληση με τη μόδα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση της ρωσικής ή άλλης γλώσσας θα συνεκτιμηθεί στην αξιολόγηση

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Έξοδα διαμονής και σίτισης