Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/1/2023

Συντηρητής Ηλεκτρολόγος

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΑΤΜΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το ξενοδοχείο 5* PATMOS AKTIS που βρίσκεται στην Πάτμο αναζητά για Μόνιμη Εργασία

Συντηρητή Ηλεκτρολόγο

Κύρια καθήκοντα:

  • Γνώσεις ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων και επισκευές βλαβών
  • Καθημερινή συντήρηση των ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων του ξενοδοχείου
  • Καθημερινή παρακολούθηση εκκρεμοτήτων συντήρησης

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητες προϋποθέσεις:

  • Πτυχίο Ηλεκτρολογίας
  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση σε ξενοδοχείο (επιθυμητή)
  • Οργάνωση και πνεύμα ομαδικής εργασίας
  • Προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις και ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Γνώση ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων

Παροχές

Η εταιρία μας προσφέρει:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Διαμονή και διατροφή
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Διαχειριζόμαστε όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Αποστολή βιογραφικών & αιτήσεων με πρόσφατη φωτογραφία.