Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/03/2021

Σύμβουλοι προώθησης προϊόντων ενέργειας

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Interaction δραστηριοποιείται στην Ελλάδα εδώ και 40 χρόνια. Είναι μια εταιρεία συνεχώς αναπτυσσόμενη και εξελισσόμενη, με μία από τις βασικές δραστηριότητες της να αποτελεί η παροχή προϊόντων ηλεκτρικής ενέργειας. Έχουμε αποκλειστική συνεργασία με την NRG του ομίλου Motor Oil.

Η συνεργασία με έναν από τους πιο ανταγωνιστικούς παρόχους ενέργειας δίνει τα εξής προτερήματα:

  • Διευκόλυνση πώλησης προϊόντων
  • Διευκόλυνση επίτευξης στόχων

Αναζητούμε, λοιπόν, υποψηφίους για τη θέση των Συμβούλων Τηλεφωνικών Πωλήσεων.

Περιγραφή Θέσης
Οι εργαζόμενοι θα είναι υπεύθυνοι για την υποστήριξη των προωθητικών ενεργειών της εταιρείας και την τηλεφωνική επικοινωνία με ιδιώτες & επιχειρήσεις, σε όλη την Ελλάδα, με στόχο την σωστή ενημέρωση των πελατών και την προώθηση των προϊόντων και υπηρεσιών προμήθειας ηλεκτρικής ενέργειας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία τουλάχιστον έξι μήνες σε αντίστοιχη θέση τηλεφωνικών πωλήσεων
  • Ικανότητα επίτευξης στόχων
  • Ευχάριστη και Δυναμική προσωπικότητα

Παροχές

  • Δυνατότητα τηλεργασίας από οποιαδήποτε περιοχή και αν βρίσκεστε
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός και ασφαλιστική κάλυψη
  • Μηνιαίο bonus επίτευξης στόχων
  • Πενθήμερη εργασία
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτική εξέλιξης