Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/09/2019

Digital Manager

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία μας με έδρα στον Άγιο Αθανάσιο Θεσσαλονίκης ζητά Digital Manager.

Διαθέτουμε ιδιόκτητες εγκαταστάσεις 1500 τετραγωνικών μέτρων οι οποίες φιλοξενούν τον υψηλής αισθητικής εκθεσιακό μας χώρο και το σημείο λιανικής πώλησης αλλά και τους χώρους παραγωγής, αποθήκευσης και διανομής.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση των social media της εταιρίας
  • Δημιουργία και έλεγχος διαφημίσεων στην Google (Adwords & display)
  • Ενασχόληση με το SEO της σελίδας της εταιρείας
  • Διαχείριση E-shop

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη γνώση των εργαλείων διαφήμισης της Google (Adwords) & Facebook
  • Παρακολούθηση των εξελίξεων και των trends στα social media
  • Καλή γνώση SEO (Search Engine Optimization)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών