Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Καθηγητής Βιολογίας / Βιοχημείας

Κατηγορία: Εκπαίδευση
Απασχόληση: Εξωτερική Συνεργασία
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΚΕΝΤΡΟ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Φροντιστήριο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης με ηγετική θέση στον χώρο της ανώτατης εκπαίδευσης αναζητά ως εξωτερικό συνεργάτη Καθηγητή Βιολογίας / Βιοχημείας.

Περιγραφή Θέσης:

  • Διδασκαλία Βιολογίας / Βιοχημείας σε προπτυχιακούς φοιτητές και υποψηφίους κατατακτηρίων εξετάσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Τμήματος Βιολογίας / Χημείας
  • Προσαρμογή σε επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Πραγματικό ενδιαφέρον για την διδασκαλία
  • Υπομονή, ευγένεια, ομαδικό πνεύμα & αίσθημα συνεργασίας
  • Προϋπηρεσία δεν απαιτείται

Παροχές

  • Υψηλές αμοιβές
  • Εκπαίδευση
  • Εξέλιξη
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας