Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/8/2020

Πωλήτρια / Πωλητής σε πολυκατάστημα βρεφικών ειδών

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Τα πολυκαταστήματα βρεφικών ειδών ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ αναζητούν άμεσα την στελέχωση προσωπικού για τη θέση Πωλήτρια / Πωλητής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες Θέσης:
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Παραλαβή και διαχείριση εμπορευμάτων
  • Διαχείριση ταμείου
  • Merchandising προϊόντων
  • Διερεύνηση αναγκών πελατών και χτίσιμο σχέσεων με το υπάρχων πελατολόγιο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ ιδανικά στο αντικείμενο των πωλήσεων ή Marketing
  • Απαραίτητη 2ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά στον κλάδο των βρεφικών ειδών.
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Εξαιρετική γνώση και χρήση Microsoft Office
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Δεξιότητες επίτευξης μηνιαίων στόχων πωλήσεων
  • Οργανωτικές δεξιότητες και δυναμισμό
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικές Αποδοχές
  • Ομαδικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης