Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Χειριστής Κλαρκ - Αποθηκάριος

Κατηγορία: Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΚΩΣ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Ανώνυμη εταιρία παραγωγής και εμπορίας τροφίμων ΙΒΙΣΚΟΣ ζητεί για άμεση πρόσληψη Χειριστή Κλαρκ – Αποθηκάριο για το υποκατάστημα της εταιρίας στην Κω.

Αρμοδιότητες Θέσης

  • Έλεγχος, παραλαβή και τοποθέτησή εμπορευμάτων στις ενδεδειγμένες θέσεις
  • Φόρτωση και τροφοδοσία οχημάτων εταιρίας
  • Τροφοδοσία υλικών στην παραγωγική διαδικασία
  • Μεταφορά και τροφοδοσία ραφιών εντός εγκατάστασης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια χειριστή ανυψωτικού μηχανήματος κλαρκ  (Χειριστής μηχανημάτων έργου ομάδας Β 2η Βαθμίδα/Ειδικότητα 2)
  • Προϋπηρεσία σε διαχείριση αποθήκης
  • Εξοικείωση ηλεκτρονικών προγραμμάτων Αποθήκης WMS (θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως)
  • Καλή γνώση χειρισμού υπολογιστών (κυρίως Outlook & Excel) (θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως)

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Μισθός/Παροχές ανάλογες προσόντων