Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/9/2022

Πωλητής / Πωλήτρια Λιανικής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το κατάστημα The Explorer κυριαρχεί στο χώρο της ανδρικής ένδυσης από το 1993. Η εταιρεία επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της πωλήτρια πλήρους απασχόλησης για το φυσικό της κατάστημα στη Γλυφάδα.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη και καθοδήγησή του μέσω των κατάλληλων προτάσεων
  • Τακτοποίηση προϊόντων και διατήρηση της οργανωμένης εικόνας του καταστήματος
  • Έλεγχος αποθεμάτων και αναπλήρωσή τους
  • Παραλαβή εμπορεύματος και οργάνωση αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία στο χώρο της λιανικής πώλησης στο τομέα της ένδυσης
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με προσανατολισμό στο πελάτη
  • Ομαδικό πνεύμα και οργανωτικές δεξιότητες
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας και Η/Υ

Παροχές

  • Σταθερές απολαβές
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση

Απαραίτητη προϋπόθεση η επισύναψη φωτογραφίας