Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/3/2021

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΔΡΑΜΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Είσαι απόφοιτος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Πολυτεχνείου και σε ενδιαφέρει να εξελίξεις την καριέρα σου, εργαζόμενος στον τομέα των τηλεπικοινωνιών;

Μην χάσεις αυτή την ευκαιρία να κάνεις το επόμενο μεγάλο βήμα στην καριέρα σου και να γίνεις μέλος μιας πρωτοπόρας εταιρείας στη Δράμα!

Περιμένουμε την αίτηση σου!

Ο Ηλεκτρολόγος Μηχανικός θα έχει τις εξής αρμοδιότητες:

  • Άμεση συνεργασία με την παραγωγή και ανάλυση των προϊόντων
  • Αξιολόγηση του σχεδιασμού της παραγωγής και των προϊόντων
  • Αξιολόγηση και έλεγχος οπτικών ινών
  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης σε ηλεκτρολογικά ζητήματα
  • Πρόταση ιδεών για τη βελτίωση των παραγόμενων προϊόντων
  • Διαχείριση των απαραίτητων εγγράφων

Απαραίτητα Προσόντα

Ο Ηλεκτρολόγος Μηχανικός θα πρέπει να διαθέτει:
  • Πτυχίο Πολυτεχνείου Ηλεκτρολόγου Μηχανικού
  • Πρώτη αντίστοιχη εμπειρία στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Εξαιρετικές ικανότητες στην επίλυση προβλημάτων
  • Ομαδικό πνεύμα και προσήλωση στο αποτέλεσμα

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει στον Ηλεκτρολόγο Μηχανικό:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης και ανέλιξης
  • Πρόσθετες παροχές
Αν το προφίλ σου ταιριάζει στις απαιτήσεις της θέσης Ηλεκτρολόγος Μηχανικός, κάνε την αίτησή σου τώρα και στείλε το βιογραφικό σου.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την θέση Ηλεκτρολόγος Μηχανικός μπορείτε να επικοινωνείτε καθημερινά 09:00-17:00 με την Γεωργία Χριστοδούλου στο +302310417119 #jobsengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.